Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Φορτοεκφορτωτές για τον Εμπορευματικό Σταθμό | CargoLoaders

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Περιγραφή

Πιστεύεις στην ομαδική δουλειά και τη συνεργασία;

Η σωστή διαχείριση εμπορευμάτων και ταχυδρομείου απαιτεί άτομα με υπευθυνότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια και σεβασμό στους κανόνες ασφαλείας.

Έλα στην ομάδα μας!

Η GoldairHandlingA.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Φορτοεκφορτωτές για τον Εμπορευματικό Σταθμό|CargoLoaders στο Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών <<Ελ. Βενιζέλος>>.

Οι αρμοδιότητες σου:
  • Φόρτωση και εκφόρτωση των εμπορευμάτων
  • Παράδοση και παραλαβή αλληλογραφίας και Ταχυδρομείου
  • Παράδοση εμπορευμάτων στους χειριστές ανυψωτικών μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης Β'κατηγορίας

Παροχές

  • Πλήρες ωράριο
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτικές ανανέωσης
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή μετακίνησης
  • Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρείες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.