Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/10/2017

Πωλητές/τριες Καινοτόμου Προϊόντος

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας, με ηγετική θέση στον κλάδο της, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη των παρακάτω θέσεων:

Αν θέλεις να γίνεις μέλος ενός συναρπαστικού ταξιδιού, μιας μοναδικής αποστολής και μιας ξεχωριστής ομάδας, τότε κοιτάς στο σωστό σημείο. Ψάχνουμε για δυναμικές προσωπικότητες που θέλουν να αναπτύσσονται, να σκέφτονται, να ονειρεύονται και να δημιουργούν με πάθος. Θέλεις να γίνεις και εσύ μέλος αυτής της ομάδας που αναπτύσσεται δυναμικά σε όλη την Ελλάδα; Στείλε το βιογραφικό σου! Γίνε κομμάτι μιας καινοτόμου ομάδας and Feel the Heat!

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση δυνητικών πελατών, επίδειξη και πώληση του νέου προϊόντος
  • Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων
  • Προτάσεις βελτιστοποίησης ενεργειών προώθησης

Επιθυμητά προσόντα:

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
  • Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερό μηνιαίο μισθό, εταιρικό αυτοκίνητο, έξοδα κίνησης και εταιρικό τηλέφωνο
  • Εκπαίδευση, συνεχής ενημέρωση και παροχή εργαλείων για αποτελεσματική απόδοση

Εάν ενδιαφέρεσαι να ενταχθείς στην ομάδα μας, στείλε το βιογραφικό σου