Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/03/2023

Εργάτες Φορτοεκφόρτωσης Αεροσκαφών / AC Loader

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΑΡΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Πιστεύεις στην ομαδική δουλειά και τη συνεργασία;

Η σωστή φόρτωση και εκφόρτωση των αεροσκαφών απαιτεί άτομα με υπευθυνότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια και σεβασμό στους κανόνες ασφαλείας.

Έλα στην ομάδα μας!

Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Εργάτες Φορτοεκφόρτωσης Αεροσκαφών / AC Loaders για τον Αερολιμένα της Πάρου.

Οι αρμοδιότητες σου:
  • Φόρτωση / εκφόρτωση αποσκευών, εμπορευμάτων και ταχυδρομείου στο αμπάρι των αεροσκαφών
  • Ασφάλιση βαρέων φορτίων με ιμάντες
  • Καταμέτρηση αποσκευών με ηλεκτρονικά μέσα

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:
  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή μετακίνησης
  • Ένσημα βαρέα
  • Προσφορές και Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενα καταστήματα