ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Υπάλληλος Αποθήκης

Κατηγορία: Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η lmw αναζητά έναν Υπάλληλο Συσκευασίας για βιομηχανική εταιρεία που εδρεύει στον Ασπρόπυργο Αττικής, με σύμβαση ετήσιας διάρκειας.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και συσκευασία προϊόντων
  • Συλλογή και έλεγχος παραγγελιών
  • Προετοιμασία προϊόντων για αποστολή
  • Γενικότερη διαχείριση και τακτοποίηση της αποθήκης
  • Ενημέρωση του ηλεκτρονικού συστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Σχετική επαγγελματική εμπειρία
  • Διάθεση για εργασία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας με σύγχρονες υποδομές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!