Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/01/2021

Πωλητής Ho.Re.Ca.

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία στον χώρο του καφέ στα πλαίσια της αναπτυξιακής της πορείας αναζητά άτομο για την στελέχωση της παρακάτω θέσης με έδρα την Αττική: Πωλητής Ho.Re.Ca.

Αρμοδιότητες:
· Συμμετοχή στην διαμόρφωση πλάνου πωλήσεων και στρατηγικής
· Διαπραγμάτευση και επίτευξη συμφωνιών με υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες
· Επίτευξη του στόχου πωλήσεων στον τομέα ευθύνης του/ της
· Άριστη υλοποίηση των συμφωνιών και ενεργειών στην περιοχή ευθύνης του/ της
· Εφαρμογή της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας
· Επικοινωνία και επισκέψεις σε πελάτες για την κάλυψη αναγκών του πελατολογίου και την προώθηση των προϊόντων.
· Παρακολούθηση του ανταγωνισμού
· Έρευνα και ανάλυση της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:

· Προϋπηρεσία στις πωλήσεις και ιδιαίτερα στο HO.RE.CA.
· Εργασιακή προϋπηρεσία στην κατηγορία του καφέ
· Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ (επιθυμητό)
· Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
· Καλή γνώση MS Office
· Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
· Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
· Άδεια οδήγησης

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

· Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & bonus επίτευξης στόχων
· Εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό
· Full time απασχόληση
· Συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο
· Εργασία σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη αγορά