Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/03/2024

Υπάλληλος Αποθήκης - Οδηγός Β' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρία λευκών ειδών Vestahome – Covertex στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης, ζητά οδηγό για τη στελέχωση του τμήματος αποθήκης - μεταφορών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διανομές σε πρακτορεία και στο κέντρο της Θεσσαλονίκης
  • Προετοιμασία παραγγελιών προς αποστολή
  • Φόρτωση - εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Τακτοποίηση και ταξινόμηση προϊόντων
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Διασφάλιση ορθής εκτέλεσης παραγγελιών
  • Βοηθητικές δουλειές στον χώρο παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε χώρο αποθήκης-παραλαβών (θα εκτιμηθεί)
  • Διάθεση για εργασία
  • Οργάνωση
  • Συνέπεια και Υπευθυνότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Γνώση υπολογιστών
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου

Παροχές

  • Μισθός και Ασφάλιση
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας με προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.