Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Εργάτης / Εργάτρια Παραγωγής και Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΣΙΝΔΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλεις να εργαστείς ως Εργάτης / Εργάτρια Παραγωγής και Αποθήκης, σε μια οργανωμένη και δυναμική βιομηχανία στον κλάδο της παραγωγής εύκαμπτης συσκευασίας στη Δυτική Θεσσαλονίκη;

Έχεις όρεξη για μόνιμη εργασία και μπορείς να εργαστείς σε βάρδιες;

Αν ναι, στείλε ηλεκτρονικά την αίτησή σου!

Οι αρμοδιότητες του/της Εργάτης/ Εργάτρια Παραγωγής και Αποθήκης θα είναι:
  • Απασχόληση στην αποθήκη
  • Τήρηση διαδικασιών και χρονοδιαγραμμάτων
  • Χειρισμός και ρύθμιση μηχανημάτων
  • Συνεργασία με το τμήμα συσκευασίας
  • Εκπαίδευση και εργασία σε σύγχρονα μηχανήματα
  • Τήρηση κανόνων ασφάλειας και υγιεινής σύμφωνα με την εταιρική πολιτική και νομοθεσία

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η Εργάτης/ Εργάτρια Παραγωγής και αποθήκης θα πρέπει να έχει τα παρακάτω προσόντα:
  • Όρεξη για εργασία
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με βάρδιες

Παροχές

Στον/στην Εργάτη/τρια Παραγωγής και Αποθήκης η βιομηχανία τροφίμων προσφέρει:
  • Δυναμικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και εξέλιξη εντός της εταιρείας
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση Εργάτης/ Εργάτρια Παραγωγής και Αποθήκης, μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να επικοινωνείς Δευτέρα έως Παρασκευή με την Ισμήνη Κωνσταντινίδου στο +30 6949772772 και ώρες 09.00-17.30.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.