Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/03/2024

Πωλητής / Πωλήτρια για κατάστημα επίπλων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για τη στελέχωση φυσικού καταστήματος, που δραστηριοποιείται κυρίως στο χώρου του επίπλου.

Η θέση αφορά το κατάστημα Θεσσαλονίκη στην περιοχή του Καλαμαριάς .

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στον πελάτη (πληροφορίες, καταχώρηση παραγγελιών, διαχείριση παραγγελίας κτλ)
  • Τακτοποίηση και διακόσμηση προϊόντων
  • Συμμετοχή στη διατήρηση οργανωμένου καταστήματος

Παρακαλώ επισυνάψτε και φωτογραφία στο βιογραφικό σας.

Επαγγελματική εμφάνιση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με προσανατολισμό στον πελάτη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Θετικό στοιχείο είναι η όποια προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων όπως και οι ικανότητες προτάσεων διακόσμησης.
  • Γνώσεις Υπολογιστή και Αγγλικών επίσης θα συνυπολογιστούν

Παροχές

Η εταιρία θα σε στηρίξει σε κάθε σου βήμα προσφέροντας:

  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Πλήρες ωράριο και πενθήμερη εργασία
  • Εκπτώσεις σε παραγγελίες προσωπικού
  • Bonus αποδοτικότητας
  • Παρέχεται πλήρης ασφάλιση με τις προβλεπόμενες άδειες

Το ωράριο του καταστήματος είναι:

Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 21:00
Σάββατο: 10:00 - 18:00

Αν αγαπάς την πώληση και την διακόσμηση και θέλεις να γίνεις μέλος μίας δυναμικής ομάδας, θέλουμε να σε γνωρίσουμε.