Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/9/2017

Χειριστές/στριες Μηχανών Παραγωγής (Θεσσαλονίκη) (Κωδ.θέσης 722/75028)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας, αναζητά τρία (3) άτομα για τη στελέχωση των παρακατω θέσεων:

Χειριστές/στριες Μηχανών Παραγωγής (Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης

·      Χειρισμός και ρυθμίσεις μηχανών παραγωγής

·      Τήρηση των διαδικασιών σύμφωνα με τους κανόνες καλής παρασκευής, υγιεινής και ασφάλειας

·      Διασφάλιση ευταξίας στην περιοχή εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

·      Επιθυμητά απόφοιτοι Τεχνικού Λυκείου ή αντίστοιχης τεχνικής σχολής

·      Προϋπηρεσία απαραίτητη στον χειρισμό γραμμών συσκευασίας ή μηχανών παραγωγής

·      Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

·      Κάτοχοι πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος

Παροχές

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας