Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/04/2019

Εκπαιδευτικός Σύμβουλος - Συνεργάτης Τμήματος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Gnosis assessment Hellas A.E. www.tieexams.gr και www.classiciesol.gr εκπροσωπεί στην Ελλάδα τα αναγνωρισμένα από το ΑΣΕΠ Πιστοποιητικά Αγγλικών Test Of Interactive English (TIE) και IESOL CLASSIC και διεξάγει εξετάσεις για υποψηφίους που ενδιαφέρονται για την απόκτηση των παραπάνω πιστοποιητικών.
Στο πλαίσιο ανάπτυξής της η εταιρεία Gnosis Assessment Hellas ΑΕ επιθυμεί να προσλάβει συνεργάτη για το ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ στην Αττική και σε επιλεγμένες περιοχές της Νότιας Ελλάδας, καθώς και σε επιλεγμένα νησιά.

Αρμοδιότητες & καθήκοντα υποψηφίων:
• Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
• Επισκέψεις σε κέντρα ξένων γλωσσών
• Ποιοτική εξυπηρέτηση συνεργατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
• Αναφορές πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απολυτήριο Λυκείου
• Εμπειρία σε εξωτερικές πωλήσεις τουλάχιστον 2 χρόνια
• Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
• Διάθεση για δημιουργική εργασία
• Ευχέρεια στην επικοινωνία
• Ικανότητα οργάνωσης και επίτευξης στόχων
• Ικανότητα προσέλκυσης και διατήρησης πελατών
• Καλές γνώσεις πληροφορικής και χρήσης internet
• Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
• Θα εκτιμηθεί τυχόν προϋπηρεσία στις πωλήσεις που έχουν σχέση με αντικείμενα και υπηρεσίες που αφορούν Κέντρα ξένων γλωσσών π,χ εκδοτικοί οίκοι ξενόγλωσσων βιβλίων

Παροχές

• Ευκαιρία υψηλών αποδοχών – ασφάλιση
• Αυτοκίνητο
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση
• Ευκαιρίες εξέλιξης και καριέρας