Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/05/2021

Εξωτερικός πωλητής-τριας

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία ΑΦΟΙ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Α.Ε. με έδρα τη Βόρεια Ελλάδα η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο των ειδών υγιεινής και πλακιδίων ζητά να προσλάβει εξωτερικό πωλητή για τη στελέχωση του τμήματος πωλσεων για την περιοχή της Δυτικής Πελοποννήσου  με έδρα την Πάτρα.

Αρμοδιότητες:
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Διαχείριση και διατήρηση του υφισταμένου πελατολογίου της εταιρείας
  • Χαρτογράφηση της αγοράς και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Τακτικές επισκέψεις, σύνταξη οικονομικών προσφορών, παραγγελιοληψία και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Εκπαίδευση των πελατών στα προΪόντα της εταιρείας
  • Χτίσιμο μακροχρόνιων συνεργασιών
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS OFFICE (Word ,Excel)
  • Δίπλωμα Β' κατηγορίας
  • Δυνατότητα ταξιδιών και διανυκτερεύσεων εκτός νομού
  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με πλήρη ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάλυψη λειτουργικών εξόδων

           Στοιχεία επικοινωνίας :Μαυροκεφαλίδης Ηλίας

                                          τηλ :6936719338