Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/3/2024

Υπάλληλος Αποθήκης και Παραγγελιών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανυπομονείς να ξεκινήσεις την εργασία σου σε ένα ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον ως Υπάλληλος Αποθήκης και Παραγγελιών σε μια απο τις κορυφαίες ελληνικές εταιρείες αθλητικών ειδών ;

Θεωρείς πως διαθέτεις όρεξη και δυναμισμό;

Έχεις ευελιξία στο καθημερινό πρόγραμμα σου για να εργαστείς ως Υπάλληλος Αποθήκης και Παραγγελιών στο Ηράκλειο Κρήτης;

Αν ενδιαφέρεσαι για πλήρη απασχόληση σε μια από τις πιο αναγνωρισμένες ελληνικές εταιρείες, τότε κάνε την αίτηση σου!

Ως Υπάλληλος Αποθήκης και Παραγγελιών, οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • παραλαβή προϊόντων από τους προμηθευτές και έλεγχος τιμολογίων
  • διεκπεραίωση και αποστολή παραγγελιών ( Picking & Packaging )
  • επιλογή και συγκέντρωση προϊόντων από την αποθήκη
  • παραλαβή επιστροφών e-shop και επανατοποθέτηση στο ράφι
  • υποστήριξη των εργασιών στην αποθήκη

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για την θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης και Παραγγελιών θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω:

  • Σπουδές ΤΕΙ/ΙΕΚ θα εκτιμηθεί
  • Υπευθυνότητα, δυναμισμός και όρεξη για εργασία
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Καλή γνώση αγγλικών