Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/11/2020

Βοηθός Λογιστή ΤΕΙ/ΑΕΙ (female)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΛΑΚΚΩΜΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία παραγωγής ορυκτελαίων με έδρα στο Λάκκωμα Χαλκιδικής, ζητά άμεσα να προσλάβει υποψήφια για την κάλυψη της θέσης Βοηθό Λογιστή.

Κύριες αρμοδιότητες
  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Αρχειοθέτηση
  • Τήρηση βιβλίων Γ' κατηγορίας
  • Συμφωνία υπολοίπων πελατών
  • Θέση μόνιμης εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομικής κατεύθυνσης ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Λογιστικού Σχεδίου και ικανότητα τήρησης Βιβλίων Γ' Κατηγορίας
  • Εμπειρία χειρισμού ERP
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος ιδιόκτητου μεταφορικού μέσου
  • Θα προτιμηθούν υποψήφιες από την ευρύτερη περιοχή και από Ανατολική Θεσσαλονίκη
  • Ηλικία ιδανικά έως 40 ετών

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση