Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

Παρασκευαστής κρύας κουζίνας σε Convenience Store - Cafe - Νέα Σμύρνη

Εστίαση

Πόλη ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Trenkwalder για λογαριασμό εταιρείας πελάτη της Convenience Store - Cafe στη Νέα Σμύρνη αναζητά:

 Παρασκευαστή Σφολιατών, Σαλατών και Σάντουιτς (κρύα κουζίνα).

Αναζητούμε εργατικούς και αξιόπιστους παρασκευαστές με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και κατά προτίμηση από τις γύρω περιοχές για να ενταχθούν στην ομάδα μας σε Convenience Store - Cafe στη Νέα Σμύρνη.

Αρμοδιότητες:

  • Παρασκευή σφολιατών, σαλατών και σάντουιτς σύμφωνα με τις συνταγές και τα πρότυπα ποιότητας της εταιρείας
  • Τήρηση υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων
  • Διατήρηση της καθαριότητας και οργάνωσης του χώρου εργασίας
  • Συνεργασία με τους υπόλοιπους εργαζόμενους
  • Πρόβλεψη αναγκών πρώτων υλών και αναλώσιμων πόστου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλές γνώσεις παρασκευής σφολιατών, σαλατών και σάντουιτς
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικός μισθός, 4ωρη / 6ήμερη εργασία