Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2024

Εργάτης Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία Άρτιον Σουλάκος αναζητά για τις εγκαταστάσεις της στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη, εργατικό προσωπικό για την παραγωγή.  (5ήμερη απασχόληση 07:00-15:00)

Κύριες Αρμοδιότητες: (Εκτέλεση γενικών καθηκόντων σε εργασίες επι και εκτός της μηχανής)

  • Τροφοδοσία της συσκευασίας με τα προϊόντα, βάσει προγράμματος των μηχανών και αναγκών
  • Μεταφορά πρώτης ύλης από την αποθήκη στην παραγωγή
  • Τύλιγμα όλων των ετοίμων βάση προδιαγραφών του υπευθύνου του τρήματος και του πελάτη
  • Υπεύθυνός για την καθαρή γραμμή παραγωγής
  • Ευταξία του χώρου ευθύνης του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας θα προσμετρηθεί
  • Εργατικός

Παροχές

  • Δυνατότητα ταχείας εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Πλήρης Απασχόληση