Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/9/2020

Υπάλληλοι Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΡΓΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, πολύ γνωστής αλυσίδας Ηλεκτρονικών Ειδών, αναζητά δυναμικούς υποψηφίους που θα στελεχώσουν τις θέσεις Υπαλλήλων Αποθήκης για τα καταστήματα της εταιρίας στην περιφέρεια της Πελοποννήσου και συγκεκριμένα στην πόλη του Άργους.

Περίοδος απασχόλησης: Αφορά 2μηνη απασχόληση με δυνατότητα ανανέωσης
Ώρες απασχόλησης: 8ωρη απασχόληση
Ωράριο Εργασίας: Ωράριο λειτουργίας καταστημάτων, με βάρδιες
Τόπος Εργασίας: Κατάστημα εταιρίας στο Άργος

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Ανατροφοδότηση καταστήματος με τα προϊόντα προς διάθεση
  • Φροντίδα για την τακτοποίηση και εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ:
  • Ενδιαφέρον για τον χώρο της Τεχνολογίας
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα και συνέπεια

Παροχές

  • Μικτός μηνιαίος μισθός 720€
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον