Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/04/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΟΜΟΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η AG PHARM ζητά να προσλάβει Πωλητής / Πωλήτρια στο χώρο του φαρμακείου
  • Ο/Η Υποψήφιος/α θα έχει τη δυνατότητα να δουλέψει σε μία νέα εταιρεία ανερχόμενη στο χώρο του φαρμακείου.
  • Ο/Η κάτοχος της θέσης θα πρέπει να είναι υπεύθυνος/η για τη διαχείριση του πελατολογίου ευθύνης σε Αθήνα και επαρχία.
  • Ο/Η υποψήφιος/α θα πρέπει να έχει δυναμική προσωπικότητα με φιλοδοξία για εξέλιξη.
Αρμοδιότητες :
  • Διαχείριση και κάλυψη των περιοχών ευθύνης του και ανάπτυξη των πελατών (φαρμακεία)
  • Ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης
  • Να διακατέχεται από ομαδικό πνεύμα συνεργασίας να είναι συνεπής στα καθήκοντα του και να έχει ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή από τον κλάδο του φαρμακείου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Εκπαίδευση στις πωλήσεις

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.