Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Υπάλληλος για μόνιμη εργασία ώστε να στελεχώσει τις αποθήκες των Τεχνικών Εγκαταστάσεων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από την εταιρεία ΣΤΕΛΜΑ ΑΤΕ ζητείται υπάλληλος για μόνιμη εργασία ώστε να στελεχώσει τις αποθήκες των Τεχνικών Εγκαταστάσεων στη Νεοχωρούδα, Θεσ/νίκης.

Καθήκοντα
• Διαχείριση και έλεγχος αποθεμάτων αποθήκης
• Διαχείριση - έλεγχος καλής λειτουργίας τεχνικού εξοπλισμού
• Διεκπεραίωση αγορών και μεταφορών
• Ποιοτική και ποσοτική παραλαβή εμπορευμάτων
• Εκτέλεση παραγγελιών
• Τακτοποίηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

• Εξοικείωση σε περιβάλλον Η/Υ (Word, Excel, Internet) - Επιθυμητή
• Άδεια χειριστή κλαρκ επιθυμητή
• Δίπλωμα Β' Κατηγορίας (επιθυμητό δίπλωμα Γ' Κατηγορίας)
• Τεχνικές γνώσεις πάνω στον εξοπλισμό που διαθέτει η εταιρεία θα εκτιμηθούν

Προσωπικές Δεξιότητες:
• Ευελιξία, Προσαρμοστικότητα ως προς τη διαχείριση των καθηκόντων
• Ευστροφία
• Συναδελφικότητα
• Οργανωτικότητα
• Εργατικότητα

Παροχές

• Εύρος αποδοχών 800-900 ευρώ
• Εταιρική γραμμή τηλεφώνου
• Εταιρικό Laptop

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.