Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/06/2023

Χειριστές Μηχανών Συσκευασίας και Εργάτες Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Χειριστές Μηχανών Συσκευασίας και Εργάτες Συσκευασίας. Εάν σε ενδιαφέρει να ενταχθείς στο τμήμα παραγωγής, σε μία από́ τις μεγαλύτερες Ελληνικές φαρμακευτικές βιομηχανίες, κάνε αίτηση τώρα!

Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός των μηχανών συσκευασίας με πλήρη κατανόηση της λειτουργίας τους
  • Τήρηση κανόνων διασφάλισης ποιότητας και διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας βάσει των προτύπων που  ισχύουν στη φαρμακοβιομηχανία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22.00-06.00)
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και ικανότητα τήρησης διαδικασιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης σε έναν διαρκώς αναπτυσσόμενο οργανισμό

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σου για να ορίσουμε μια συνέντευξη.
Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας αποστέλλοντας email στο mchionatou@icap-os.com και ο αρμόδιος σύμβουλος εργασίας θα επικοινωνήσει μαζί σου.
Στείλε μας την αίτησή σου, τώρα!
Εάν ενδιαφέρεσαι για τη θέση, στείλε μας το βιογραφικό σου εύκολα και γρήγορα!
Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.