Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/12/2022

Αντιπρόσωπος - Εξωτερικός Πωλητής/τρια Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ΦΑΕΘΩΝ ΑΕ, μία από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στον χώρο της παραγωγής κρέατος και κρεατοσκευασμάτων αναζητά για άμεση απασχόληση στο υποκατάστημα της, με έδρα τη Αθήνα:

Αντιπρόσωπο - Εξωτερικό Πωλητή (Sales Athens)

Καθήκοντα - Υπευθυνότητες:
Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε συγκεκριμένα καταστήματα και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας της εταιρείας. Πιο συγκεκριμένα:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων και διαχείριση των υπαρχόντων πελατών
  • Διεξαγωγή επισκέψεων στα σημεία πωλήσεων και εξεύρεση νέων σημείων
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα υποψηφίου
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία στις εταιρικές πωλήσεις στον κλάδο των τροφίμων (Β2Β) 2 χρόνια. Θα προτιμηθούν υποψήφιοι με προηγούμενη προϋπηρεσία στον κλάδο του κρέατος
  • Εξωστρέφεια, δυναμισμός, φιλοδοξία και εργατικότητα
  • Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
  • Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Κάτοχος αδείας οδήγησης Ι.Χ. και δυνατότητα μετακινήσεων
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Αξιοπιστία και υπευθυνότητα
  • Προϋπηρεσία σε κλάδο τροφίμων
  • Επικοινωνιακές & Οργανωτικές Ικανότητες

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, τηλέφωνο και έξοδα μετακίνησης
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη