Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/12/2022

Πωλητές Καταστήματος (Part-Time)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά δυναμικούς Πωλητές καταστήματος για την στελέχωση των θέσεων που αφορούν δίκτυο των Boutiques της Nespresso στην Αθήνα.

Πρόγραμμα εργασίας : Part -Time απασχόληση (6ώρο ή 4ώρο), 5νθήμερο (Δευτέρα-Σάββατο) και σε ωράριο λειτουργίας καταστημάτων

Διάρκεια Σύμβασης: Ορισμένου χρόνου, με προοπτική επέκτασης

Τοποθεσία: Αθήνα

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Προσωποποιημένη Εξυπηρέτηση και διαχείριση πελατών
  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών
  • Πώληση προϊόντων και ενημέρωση υπηρεσιών
  • Δειγματισμός espresso based συνταγών
  • Διαχείριση ταμείου
  • Ενεργή συμμετοχή και τήρηση των εξωτερικών και εξωτερικών guidelines

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και αξιολόγησης προτεραιοτήτων
  • Απόλυτος σεβασμός των κανόνων ασφαλείας

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικός και ευχάριστος χώρος εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης και απορρόφησης στο δυναμικό της εταιρείας