Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Επιθεωρητής / Στέλεχος Τμήματος Πωλήσεων (Κλάδος Ελαστικών / Ανταλλακτικών Ι.Χ.)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναπτυσσόμενη εταιρεία στον κλάδο ελαστικών αυτοκινήτων στη Δυτική Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Ανάπτυξης /Επιθεωρητή για τις περιοχές Έβρου & Δυτικής Μακεδονίας & Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες
  • Επίτευξη Οικονομικών & Διοικητικών στόχων του τμήματος Χονδρικής πώλησης
  • Διατήρηση & επέκταση υφιστάμενου πελατολογίου
  • Διαρκής υποστήριξη των πελατών & παρακολούθηση των αναγκών τους
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων της αγοράς & των ενεργειών του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη επικοινωνιακή & οργανωτική ικανότητα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων & υψηλής απόδοσης κάτω από πίεση
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας
  • Καλη γνώση χειρισμού Η/Υ (excel- word- internet- γνώση Β2Β- ERP)
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί δεόντως
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Μόνιμη συνεργασία με μηνιαίο ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο - κινητό
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.