Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Εργάτης Γεμίσεων Ζύμης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Είμαστε η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα, και ζητάμε να καλωσορίσουμε στην ομάδα παραγωγής μας στη Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης Εργάτης Γεμίσεων Ζύμης για άμεση πρόσληψη.

Γενική Περιγραφή Θέσης εργασίας:

Η θέση είναι για έναν/μία ενθουσιώδη επαγγελματία με αποφασιστικότητα και πίστη στις ικανότητες του/ης.
Θα πρέπει να έχει τη γνώση, το ταλέντο και τις ικανότητες να δημιουργεί αξιοσημείωτα αποτελέσματα.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Παρασκευή γεμίσεων
  • Προτάσεις και έρευνα συνταγών
  • Προτάσεις για βελτίωση διαδικασιών και γεύσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα εκτιμηθεί το πτυχίο Σχολής μαγειρικής ωστόσο δεν είναι απαραίτητο
  • Θεωρητικές & Τεχνολογικές γνώσεις & δεξιότητες σχετικές με το αντικείμενο
  • Επίπεδα γνώσεων σε θέματα Υγιεινής & Ασφάλειας
  • Φιλόδοξο/η και απόλυτα αφοσιωμένο/η στην καριέρα του/της

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προσοχή στην λεπτομέρεια και να προβάλει κουλτούρα υψηλών προδιαγραφών και απαιτήσεων
  • Υψηλές ικανότητες οργάνωσης και ικανότητα να επικοινωνεί αποτελεσματικά με βάση την κουλτούρα της εταιρείας
  • Πάθος και περηφάνια για την δημιουργία τροφίμων σε βιομηχανικό περιβάλλον.
  • Ικανότητα εργασίας σε καταστάσεις πίεσης