Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Σερβιτόροι / Βοηθοί Σερβιτόρων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το νέο 5άστερο Zoëtry Halkidiki Resort & Spa - το πρώτο ξενοδοχείο στην Ελλάδα του brand Zoëtry Wellness & Spa Resorts της Hyatt θα ανοίξει τις πόρτες του την σεζόν του 2024, βρίσκεται στην περιοχή της Σάνης.

Το νέο ξενοδοχειακό συγκρότημα θα διαθέτει 105 δωμάτια και σουίτες και αναζητά συνεργάτες στο τμήμα F&B για να ενταχθούν στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:

  • Σερβίρισμα ποτών και εδεσμάτων
  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο
  • Συμμετοχή στις εργασίες που σχετίζονται με το τμήμα σε συνεργασία με τον άμεσο προϊστάμενο
  • Τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 4* ή 5*
  • Τουριστική εκπαίδευση/δίπλωμα/ Πτυχίο/ Σπουδές θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ικανότητα παροχής υψηλής ποιότητας υπηρεσιών σε ένα πολυτελές περιβάλλον
  • Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε καταστήματα υγειονομικού χαρακτήρα ( βιβλιάριο υγείας)
  • Γνώση και σεβασμός σε κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Γνώση σε ξενοδοχειακό POS (κατά προτίμηση Micros)

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Επαγγελματική εξέλιξη
  • Διαμονή για όσους δεν είναι κάτοικοι της περιοχής
Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.
Η εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.