Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Πωλητής Ν. Ελλάδος

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Η ISOMAT αναζητά Πωλητή Ν. Ελλάδος

Στις κύριες αρμοδιότητες περιλαμβάνονται:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου σε συγκεκριμένες γεωγραφικές περιοχές.
  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου.
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών.
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στις πωλήσεις.
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικής γλώσσας και καλή γνώση Η/Υ.
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών στην επαρχία.
  • Δυναμική προσωπικότητα.
  • Ικανότητα επικοινωνίας.
  • Αναλυτική σκέψη, μεθοδικότητα και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Παρέχεται αυτοκίνητο.
  • Πολύ καλό περιβάλλον εργασίας.
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης.
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.