Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/5/2021

Γραμματέας Διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Για λογαριασμό  πελάτη μας, μέγαλη εταιρία στο χώρο των καλλυντικών ζητάμε Γραμματέα Διοίκησης.

Ο στόχος είναι να συμβάλει στην αποτελεσματικότητα της συνολικής επιχειρηματικής δραστηριότητας, εξασφαλίζοντας ότι όλα τα ανατεθημένα διοικητικά καθήκοντα εκτελούνται έγκαιρα και αποτελεσματικά.

Αρμοδιότητες :

  • Διατηρεί το πρόγραμμα του στελέχους και βοηθά στον προγραμματισμό των ραντεβού
  • Οργανώνει και συντονίζει εγχώριες και διεθνείς συναντήσεις, επισκέψεις και ταξίδια
  • Συντονίζει και επιβλέπει όλες τις διαδικασίες σχετικές με συγκεκριμένες δαπάνες του τμήματος
  • Απαντάει και διαχειρίζεται τις τηλεφωνικές κλήσεις και τις ανακατευθύνει όταν είναι απαραίτητο
  • Χειρίζεται και δίνει προτεραιότητα σε όλες τις εξερχόμενες ή εισερχόμενες αλληλογραφίες (e-mail, επιστολές, πακέτα κ.λπ.)
  • Οργανώνει τα ταξίδια των στελεχών
  • Χειρίζεται τα εμπιστευτικά έγγραφα, και εξασφαλίζει ότι παραμένουν ασφαλή
  • Παρακολουθεί τα αναλώσιμα γραφείου και διαπραγματεύεται τους όρους με τους προμηθευτές, για να εξασφαλίσει τις πιο οικονομικά αποδοτικές παραγγελίες
  • Διατηρεί ηλεκτρονικά και έντυπα αρχεία εξασφαλίζοντας ότι οι πληροφορίες είναι οργανωμένες και εύκολα προσβάσιμες