Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Πωλητής /τρια Β2Β (Εμπόριο τροφίμων & ποτών)

Κατηγορία: Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΒΟΛΟΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία με έδρα το Βόλο, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο των ποτών, ζητά Εξωτερικό Πωλητή/τρια με δυναμική προσωπικότητα και διάθεση για δουλειά.

Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση και Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Έρευνα Αγοράς και Ανταγωνισμού
  • Υποστήριξη και Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στις πωλήσεις οινοποιητικής ή εμπορικής εταιρείας οίνων και ποτών
  • Γνώση Η/Υ και Αγγλικών
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Διαπραγματευτική ικανότητα
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων