Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/07/2019

Σύμβουλος Πωλήσεων B2B Κομοτηνή

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλετε να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας και να εργαστείτε ως Σύμβουλος Πωλήσεων B2B στον Νομό Ροδόπης;

Έχετε δυναμική προσωπικότητα, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πάθος για την επίτευξη στόχων; Θέλετε να εργαστείτε για μία εταιρεία ηγέτη στον κλάδο της τεχνολογίας;

Αν σε όλα αυτά είδατε τον εαυτό σας, τότε κάντε την online αίτησή σας για την θέση του Συμβούλου Πωλήσεων Β2Β!

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης του Συμβούλου Πωλήσεων B2B θα είναι:
  • Συνεχής παρακολούθηση του υφιστάμενου πελατολογίου (cafe/restaurants/hotels) μέσω προσωπικών επαφών και επισκέψεων
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και εντοπισμός των νέων ευκαιριών συνεργασίας
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και ικανοποίησή τους
  • Αποτελεσματική διαχείριση των αιτημάτων των πελατών
  • Διαπραγμάτευση των θεμάτων εμπορικής πολιτικής

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σας στις απαιτήσεις της θέσης ως Σύμβουλος Πωλήσεων B2B, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • Εμπειρία σε εξωτερικές πωλήσεις Β2Β, Β2C, D2D, απαραίτητη
  • Εμπειρία στον κλάδο HORECA, επιθυμητή
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Σύμβουλο Πωλήσεων B2B είναι:
  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο
  • Ευέλικτα ωράρια εργασίας

Μην χάσετε την ευκαιρία για μία νέα καριέρα στις Πωλήσεις! Κάντε την online αίτησή σας τώρα! Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινίσεις μπορείτε να καλείτε καθημερινά την Elena Vasileiou στο +30 2310414731 και ώρες 09:00-17:00.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.