Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Μηχανικός Μηχανών Εσωτερικής Καύσης

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Meleccon είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία, στον χώρο των μηχανολογικών και ηλεκτρολογικών έργων με ειδίκευση στις ΜΕΚ και ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη.

Ζητά να προσλάβει άμεσα:

Απόφοιτο Τεχνικών Σχολών με ειδίκευση στην Μηχανολογία

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Διάγνωση και επίλυση βλαβών MEK
  • Διάγνωση και επίλυση βλαβών ηλεκτροπαραγωγών ζευγών
  • Τεχνική υποστήριξη στον χώρο του πελάτη
  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του εξοπλισμού με προσανατολισμό στην παροχή ποιοτικών υπηρεσιών
  • Συντήρηση ηλεκτροπαραγωγών ζευγών
  • Την εφαρμογή και τήρηση των διαδικασιών και προδιαγραφών After Sales
  • Επικοινωνία με τον πελάτη και εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του τμήματος AfterSales, με προσανατολισμό στην παροχή ποιοτικών υπηρεσιών​

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους και για επιπλέον πληροφορίες καλέστε στο τηλέφωνο: 210 2790438.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αντίστοιχη εκπαίδευση
  • Τουλάχιστον 1-2 έτη επαγγελματικής εμπειρίας σε μηχανές ή γεννήτριες
  • Καλή γνώση μηχανολογικού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώση MS-Office
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, ευελιξία και αποτελεσματικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης και εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.