Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/09/2017

Στέλεχος Πωλήσεων Χονδρικής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία Συμβούλων για λογαριασμό πελάτη της, εμπορική εισαγωγική επιχείρηση ειδών οικιακής χρήσης & χειροποίητου δώρου, αναζητά Στέλεχος Πωλήσεων Χονδρικής.

Αρμοδιότητες

  • Προώθηση & ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας
  • Αποτελεσματική διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου & ενεργή συμμετοχή στην περαιτέρω αναπτυξη του
  • Επικοινωνία & συχνές επισκέψεις σε πελάτες για την προώθηση των προϊόντων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία άνω των 2 ετών σε θέση πωλήσεων χονδρικής
  • Πολύ καλή γνώση MS Office & αξιοποίηση της τεχνολογίας της πληροφορικής
  • Δυνατότητα ταξιδιών (πανελλαδική κάλυψη)
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Ευχέρεια λόγου & ικανότητα επικοινωνίας - διαπραγμάτευσης
  • Αναλυτική σκέψη, ανάληψη πρωτοβουλιών, εστίαση στο αποτέλεσμα, συνέπεια
  • Ηλικία: 25-32 ετών

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων & προϋπηρεσίας