Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/10/2021

Τεχνικός Συστημάτων Ασφάλειας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΤΤΙΚΉ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η NK SECURITY A.E., τεχνική εταιρεία με 25ετή δυναμική παρουσία στο χώρο των συστημάτων ασφαλείας, αναζητά Τεχνικό Συστημάτων Ασφάλειας

Αρμοδιότητες:
Εγκατάσταση, προγραμματισμό, συντήρηση και αποκατάσταση βλαβών συστημάτων συναγερμού διάρρηξης, πυρανίχνευσης, ελέγχου πρόσβασης και κλειστού κυκλώματος τηλεόρασης (CCTV)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΙΕΚ / ΕΠΑΛ - ΤΕΛ κατεύθυνσης ηλεκτρονικής, ηλεκτρολογίας ή αυτοματισμού
  • 2ετής προϋπηρεσία ως τεχνικός συστημάτων ασφαλείας
  • Άδεια security τύπου β' (ΙΕΠΥΑ 2518/97) ή δυνατότητα έκδοσης της
  • Γνώση πινάκων Paradox - Caddx - DSC
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου τύπου β'
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευγένεια
  • Παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου στον πελάτη

Παροχές

  • Μηνιαίος καθαρός μισθός 800 € έως 1.300 € αναλόγως προσόντων
  • Μπόνους Απόδοσης
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση στις τεχνολογικες εξελίξεις
  • Άριστο και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
  • Άμεση πρόσληψη