Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/2/2021

Πωλήτρια / Πωλητής σε κατάστημα με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας στο Ηράκλειο Κρήτης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον χώρο του λιανικού εμπορίου, αναζητά Πωλήτρια για τη στελέχωση καταστήματος με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας στο Ηράκλειο Κρήτης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικές Αρμοδιότητες:

• Εξυπηρέτηση πελατών
• Έλεγχος αποθέματος των προϊόντων και καταχώρηση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

• Επικοινωνιακές δεξιότητες
• Πάθος για τις πωλήσεις
• Προγραμματισμός και οργάνωση
• Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Άριστη χρήση Η/Υ (MS Office, χρήση προγραμμάτων ERP & WMS)
• Η προϋπηρεσία θα ληφθεί υπόψιν ως επιπλέον προσόν

Παροχές

Συνεχή εκπαίδευση
Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
Ζωντανό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον