Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
07/05/2024

Πωλητής οδοντιατρικών ειδών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΕΙΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται πωλητής από εταιρεία εμπορίας οδοντιατρικών ειδών με έδρα τον Πειραιά για την περιοχή της Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Αρμοδιότητες

  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών και χτίσιμο μακροχρόνιων συνεργασιών
  • Επίτευξη προσωπικών και ομαδικών στόχων πωλήσεων
  • Διατήρηση και επέκταση του πελατολογίου της περιοχής του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στον χώρο των B2Β πωλήσεων
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Γνώση αγγλικών
  • Διαπροσωπικές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Επιπλέον προσόντα που θα αξιολογηθούν:

  • Προϋπηρεσία στον χώρο των οδοντιάτρων
  • Eμπειρία ή η γνώση των οδοντικών εμφυτευμάτων
  • Πτυχίο ΑΤΕΙ οδοντικής Τεχνολογίας ή παρεμφερές

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων & bonus
  • Ασφάλεια
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Αυτοκίνητο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.