Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ψάχνουμε για έναν αποτελεσματικό και οργανωμένο άνθρωπο για να ενταχθεί στην ομάδα μας ως αποθηκάριος.

Αρμοδιότητες:

  • Λήψη, αποθήκευση και διαχείριση εισερχομένων εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή (φόρτωση, συγκέντρωση, συσκευασία, σήμανση, αποστολή)
  • Πραγματοποίηση απογραφής και ελέγχου αποθεμάτων
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου
  • Χρήση ηλεκτρονικών συστημάτων διαχείρισης αποθήκης
  • Αναφορά οποιωνδήποτε διαφορών
  • Επικοινωνία και συνεργασία με συναδέλφους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εξαιρετική οργανωτική ικανότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον και συνεργασίας σε ομαδικό πλαίσιο
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και επιλύσεως προβλημάτων
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα εργασίας το απόγευμα

Παροχές

  • Προσφέρουμε ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών (μισθό, ασφάλιση κ.λπ.)
  • Νεανικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας και σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης στο πλαίσιο μίας δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρίας στον χώρο των αυτοματισμών.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.