Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ/Η ΠΩΛΗΣΕΩΝ-ΠΩΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΙΕΡΙΑ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ με έδρα στην Βέροια, δυναμικά αναπτυσσόμενη εμπορική και εισαγωγική επιχείρηση στο χώρο των τροφίμων και καταναλωτικών αγαθών ,με σημαντική παρουσία στην Κεντρική και Δυτική Μακεδονία, αναζητεί υπεύθυνο/η πωλήσεων για την Πιερία.
Βασικές αρμοδιότητες:
• Διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
• Εντοπισμός δυνατοτήτων ανάπτυξης και θέσπιση ανάλογης πολιτικής πωλήσεων
• Συμμετοχή στην υλοποίηση και επίτευξη στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
• Απόφοιτος/η ΑΕΙ – ΤΕΙ ( θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
• Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
• Ενθουσιασμός, μεταδοτικότητα, εργατικότητα και ικανότητα διαχείρισης αλλαγών σε ένα συνεχώς μεταβαλλόμενο επιχειρηματικό και καταναλωτικό περιβάλλον
• Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
• Να διαθέτει πνεύμα συνεργασίας ,ομαδικότητας
• Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου ΙΧ
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες
• Μόνιμος κάτοικος Πιερίας

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:
• Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
• Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών & bonus
• Εταιρικό αυτοκίνητο, εταιρικό ipad
• Διαρκής εκπαίδευση
• Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.