Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/9/2019

Πωλητής / Πωλήτρια B2B (εμπόριο παραφαρμακευτικών προϊόντων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείτε Πωλητής/Πωλήτρια B2B από εμπορική εταιρεία πώλησης προϊόντων, η οποία δραστηριοποιείτε  στο χώρο του φαρμακείου, για την κάλυψη θέσης στο νομό Καβάλας.

 Αρμοδιότητες

  • προώθηση προϊόντων σε νέους και υφιστάμενους πελάτες  με σκοπό την ικανοποίηση των αναγκών και την επίτευξη του στόχου των πωλήσεων
  • Ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου
  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον ένας χρόνος προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον συγκεκριμένο χώρο
  • Καλή γνώση χειρισμού H/Y
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εστίαση στην επίτευξη αποτελέσματος βάση στόχων
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (άντρες υποψήφιοι)

Παροχές

  • Μισθός
  • Αυτοκίνητο
  • Τηλέφωνο
  • Bonus βάση επίτευξη στόχου