Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Μηχανοτεχνίτης Συντήρησης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Elval αποτελεί τον τομέα έλασης αλουμινίου της ElvalHalcor Α.Ε. και είναι μια από τις κορυφαίες βιομηχανίες προιόντων έλασης αλουμινίου, σε παγκόσμιο επίπεδο και η μοναδική στην Ελλάδα. Η Elval αναζητά στις εγκαταστάσεις στα Οινόφυτα:

Μηχανοτεχνίτη Συντήρησης

Βασικές αρμοδιότητες

  •  Συντήρηση μηχανών παραγωγής
  •  Επιδιόρθωση τεχνικών βλαβών
  •  Σωστή εφαρμογή του προγράμματος συντήρησης, τηρώντας τις διαδικασίες ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τελειόφοιτος ή Απόφοιτος ΕΠΑΛ / ΟΑΕΔ / ΙΕΚ με εξειδίκευση στον τομέα Μηχανολογίας, Μηχανικού Αυτοκινήτων & Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων
  •  Καλό επίπεδο χρήσης της ελληνικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  •  Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες (πρωινή, απογευματινή, βραδινή)
  •  Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  •  Δωρεάν μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις
  •  Διατακτικές κάρτες για Super Market
  •  Καθημερινό ελαφρύ γεύμα
  •  Bonus παραγωγής
  •  Ιατροφαρμακευτική ιδιωτική ασφάλιση
  •  Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης