Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/1/2021

Εξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η lmw αναζητά έναν δυναμικό επαγγελματία για να ενταχθεί σε ταχέως αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρεία Τροφίμων ως Εξωτερικός Πωλητής.

Αρμοδιότητες Θέσης:
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία στα σημεία μικρής λιανικής
  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας στους υφιστάμενους πελάτες με στόχο την αύξηση του τζίρου
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης
  • Διερεύνηση της τοπικής αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2+ έτη σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε εταιρεία Τροφίμων
  • Καλή χρήση εφαρμογών MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου με δυνατότητα μετακινήσεων

Δεξιότητες:

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Γνώση σε τεχνικές πωλήσεων
  • Επαγγελματική υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Προθυμία και συνεργατικότητα
  • Ικανότητα εργασίας σε πιεστικούς ρυθμούς

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών με σταθερό μισθό και μηνιαίο bonus επιτευξιμότητας πωλησιακών στόχων
  • Eταιρικό αυτοκίνητο
  • Kινητό & tablet
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας