Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Service Manager (Έδρα: Αθήνα)

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Συμβούλων UPGRADE για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρίας με κύριο αντικείμενο την εισαγωγή & εμπόριο εξοπλισμού γυμναστικής, αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Κωδικός Θέσης: SVMNG0124

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση και υλοποίηση προγράμματος προληπτικής και τακτικής συντήρησης εξοπλισμού γυμναστηρίων
  • Διοίκηση, καθοδήγηση, αξιολόγηση και ανάπτυξη των μελών της ομάδας συντήρησης
  • Διασφάλιση της αποκατάστασης βλαβών των μηχανών εντός χρονοδιαγραμμάτων
  • Τήρηση αρχείου προμηθευτών, αξιολόγηση και διαπραγμάτευση των όρων συνεργασίας
  • Διαχείριση προμηθειών ανταλλακτικών
  • Reporting
  • Λεπτομερής τήρηση αρχείων για τις αλληλεπιδράσεις των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης οικονομικής κατεύθυνσης
  • Γνώση μηχανολογίας θα συνεκτιμηθεί
  • Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών
  •  Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ σε περιβάλλον Office, κυρίως excel
  • Γνώση διαχείρισης προγραμμάτων CRM
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες και διαχείρισης χρόνου
  • Ικανότητα διαχείρισης και διοίκησης ομάδας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα
  • Σεβασμός, συνέπεια, ακρίβεια
  • Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αυστηρά χρονοδιαγράμματα

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες
  • Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Για τυχόν απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο: 2311 2411 36

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.