Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/12/2021

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της Παροχής Υπηρεσιών Τηλεφωνικού Κέντρου, Εξυπηρέτησης Πελατών και Διάθεσης Προσωπικού, στα πλαίσια έργου που έχει αναλάβει αναζητά στελέχη πλήρους ή μερικής απασχόλησης για άμεση πρόσληψη.

Περιγραφή Θέσης
Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι για την Υποδοχή και Εξυπηρέτηση Εισερχόμενων κλήσεων και συγκεκριμένα για την Παροχή Γενικής Πληροφόρησης σε θέματα του οργανισμού καθώς και για την Υποδοχή αιτημάτων και Υποβολή Εντύπων σε Πληροφοριακό Σύστημα.

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Κάτοχος τουλάχιστον Απολυτηρίου Λυκείου ή ισότιμης Σχολής.
  •  Υποχρεωτική κατοχή πιστοποίησης καλής γνώσης χειρισμού Η/Υ, MS Office & Internet, καθώς και αναγραφή του αντίστοιχου πιστοποιητικού στο βιογραφικό σημείωμα.
  •  Τουλάχιστον ένα (1) έτος προϋπηρεσίας σε αντίστοιχο αντικείμενο Παροχής υπηρεσιών Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης.
  •  Άριστη προφορική έκφραση στην Ελληνική Γλώσσα-Ευχέρεια Λόγου
  •  Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες.
  •  Ομαδικό πνεύμα
  •  Ευγένεια
  •  Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.

Παροχές

  •  Άμεση πρόσληψη
  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  •  Παροχή επιπρόσθετης αμοιβής για εργασία ΣΚ/Αργίες
  •  Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  •  Σταθερός τόπος εργασίας
  •  Εκπαίδευση στο αντικείμενο του Έργου

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.