Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/7/2021

Εργάτες/τριες Συσκευασίας (Σύμβαση ορισμένου χρόνου)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής εταιρίας που δραστηριοποιείται στην παραγωγή ζαχαρωδών προϊόντων και κουφέτων, δυναμικούς υποψηφίους, οι οποίοι θα στελεχώσουν τις θέσεις Εργατών/τριών Συσκευασίας στο εργοστάσιο παραγωγής της εταιρίας.

Πρόγραμμα εργασίας : Δευτέρα – Σάββατο με 1 ρεπό, 06:00-14:00 και 14:00 – 22:00
Τοποθεσία : Πειραιάς Αττικής
Διάστημα απασχόλησης : Ιούνιος-Σεπτέμβριος, με δυνατότητα επέκτασης

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Συσκευασία Τροφίμων
  • Διαλογή Προϊόντων
  • Συνεργασία & Επικοινωνία με το Τμήμα Παραγωγής
  • Παλετοποίηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε θέσεις εργατικού δυναμικού θα αξιολογηθεί θετικά
  • Διάθεση & Όρεξη για Εργασία
  • Ταχύτητα & Οργανωτικότητα
  • Εργατικότητα
  • Δυνατότητα Εργασίας σε Βάρδιες

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:
  • Μικτός Μηνιαίος Μισθός 780€
  • Σύμβαση Εργασίας με την εγγύηση της Μanpower-Group Greece
  • Παροχή συνεχούς υποστήριξης & προοπτικές εξέλιξης σε ένα οργανωμένο πολυεθνικό περιβάλλον