Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/11/2018

Πωλητής B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η GreenFence, η μεγαλύτερη εταιρία στον κλάδο ανακύκλωσης και εμπιστευτικής καταστροφής ιατρικών αρχείων με παρουσία πάνω από 46 χρόνια, ψάχνει για έναν:

Εκπρόσωπο B2B Πωλήσεων

Αρμοδιότητες:
Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την πώληση των υπηρεσιών της εταιρίας και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας της σε περιοχές κυρίως της Αθήνας.

Πιο συγκεκριμένα:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων και διαχείριση των υπαρχόντων πελατών
  • Διεξαγωγή επισκέψεων στα σημεία πωλήσεων και εξεύρεση νέων σημείων
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Eμπειρία στις πωλήσεις
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστο χειρισμό υπολογιστών και δημιουργία προσφορών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης Ι.Χ. και δυνατότητα μετακινήσεων

Επιθυμητές ικανότητες:

  • Επιθυμητό πτυχίο ΙΕΚ, ΤΕΙ ή ΑΕΙ σχετικό με τα Οικονομικά ή με την Προστασία του Περιβαλλοντολόγος
  • Κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ

Παροχές

  • Καθημερινή και σταθερή μισθωτή απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με δυναμικό σχήμα μπόνους πωλήσεων
  • Ένα μοντέρνο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και μοναδικές γνώσεις στον κλάδο της βιομηχανίας