Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/03/2024

Σερβιτόρος - Σερβιτόρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To Barbouni Restaurant στη Κω με πάνω από 12 χρόνια επιτυχημένης λειτουργίας αναζητά συνεργάτες για την σεζόν 2024 για τις θέσεις:

Waiters/ Waitresses/ Barman / Assistant Waiters

Αναζητούμε υποψηφίους με ευχάριστο χαρακτήρα και υψηλό εργασιακό ήθος για να ενταχθούν στην οικογένεια του Barbouni με προοπτικές εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας.

 Αρμοδιότητες:

  • Σερβίρισμα ποτών και εδεσμάτων ακολουθώντας τα πρότυπα εξυπηρέτησης της εταιρίας
  • Γνώση του καταλόγου του εστιατορίου με σκοπό την παροχή διευκρινίσεων στους επισκέπτες
  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο
  • Συμμετοχή στις εργασίες που σχετίζονται με το εστιατόριο σε συνεργασία με τον άμεσο προϊστάμενο
  • Τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιασμός, επαγγελματισμός και όρεξη για μάθηση και εξέλιξη σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη ομάδα
  • Ικανότητα παροχής υψηλής ποιότητας υπηρεσιών σε ένα πολυτελές περιβάλλον
  • Εμπειρία στο Service
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Ολοκληρωμένο πρόγραμμα εκπαίδευσης (On the job training).
  • Υψηλό πακέτο αποδοχών αναλόγως της εμπειρίας.
  • Διαμονή κοντά στην εργασία, διατροφή στο εστιατόριο, πλήρης ασφάλιση.
  • Εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον με οικογενειακό κλίμα.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας.
  • Εποχιακή απασχόληση Απρίλιος 2024 - τέλη Οκτωβρίου 2024