Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/05/2024

Σερβιτόρος / Σερβιτόρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Αν είσαι εξαιρετικός/ή στην επικοινωνία, διαθέτεις φιλικό χαρακτήρα και αγαπάς τη συνεργασία και έχεις τη φιλοδοξία να αναπτυχθείς στον κλάδο της Φιλοξενίας & Τουρισμού, θα χαρούμε πολύ να σε υποδεχτούμε στην ομάδα μας για την ερχόμενη καλοκαιρινή σεζόν του 2024.

Αναζητούμε: Σερβιτόρους / Σερβιτόρες

Καθήκοντα:
  • Σερβίρισμα φαγητών και ποτών, προετοιμασία του χώρου του εστιατορίου σύμφωνα με τα πρότυπα του ξενοδοχείου μας
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με το μενού και τα κρασιά μας
  • Επιτήρηση καθαριότητας και κατάστασης του χώρου του εστιατορίου και του μπουφέ
  • Ευγενική υποδοχή πελατών
  • Διατήρηση υψηλών προδιαγραφών προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης