Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/2/2021

Field Sales Representative B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΛΑΜΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα. Εξειδικεύεται στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία στο χώρο της ενέργειας, αναζητά στελέχη για την κάλυψη της παρακάτω θέσης στην περιοχή της Λαμίας και της Άμφισσας:

Field Sales Representative B2B (Ref. code 5270/B2B/RS/GR)

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Εύρεση και Ανάπτυξη εταιρικού πελατολογίου
  • Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Αξιολόγηση της αγοράς και αναζήτηση νέων ευκαιριών συνεχούς ανάπτυξης των πωλήσεων
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
  • Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε οργανωμένο περιβάλλον Β2Β Πωλήσεων
  • Απολυτήριο Λυκείου, πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δυναμισμός, ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Εμπειρία στον κλάδο της ενέργειας θα εκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαίο bonus παραγωγικότητας
  • Παροχή ιδιωτικής ασφάλισης