Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/2/2020

Service (Μόνιμη Απασχόληση)

Εστίαση

Πόλη ΛΕΥΚΩΣΙΑ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται υποψήφιοι-ες για εξυπηρέτηση - Service με διάθεση για εργασία σε επώνυμη αλυσίδα εστίασης στην Λευκωσία της Κύπρου.

Περιοχή Εργασίας: Λευκωσία
Τύπος Απασχόλησης: Μόνιμη - Πλήρης

Καθήκοντα

  • Λήψη παραγγελιών και παράδοσή τους εγκαίρως στα τραπέζια
  • Έλεγχος του πιάτου και επίλυση οποιονδήποτε ζητημάτων
  • Διατήρηση προσωπικής καθαριότητας και πλήρωση των απαιτούμενων προτύπων των εστιατορίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση και χρήση της αγγλικής γλώσσας. Γνώση οποιασδήποτε άλλης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Επιθυμητή η προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στον χώρο της εστίασης (Παρέχεται ανάλογη εκπαίδευση από την εταιρεία)
  • Δεξιότητες up-selling (αύξηση αξίας του πελάτη).
  • Δυνατότητα οικοδόμησης αποδοτικών σχέσεων με συναδέλφους, με σκοπό την καλύτερη δυνατή συνεργασία
  • Γνώσεις ταμείου και οποιουδήποτε πληροφορικού συστήματος παραγγελιών
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων με υπομονή και φιλικότητα
  • Απολυτήριο λυκείου, οποιαδήποτε εκπαίδευση με θέμα την ασφάλεια τροφίμων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Μηνιαίος μισθός €815 ευρώ (καθαρά)
  • Ένσημα και Κοινωνικές Ασφαλίσεις
  • Παρέχεται διαμονή
  • Διάρκεια Εργασίας 6 ημέρες/εβδομάδα 200 ώρες/μήνα
  • Ευχάριστο Εργασιακό Περιβάλλον
  • Εκπτώσεις στα γεύματα