Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/11/2020

Αποθηκάριος - Συσκευαστής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Έκθεση Προϊόντων Αγίου Όρους ζητά Αποθηκάριο - Συσκευαστή στις εγκαταστάσεις της στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Συσκευασία παραγγελιών του eshop της εταιρείας
  • Επιλογή των προϊόντων από τα ράφια για την εκτέλεση των παραγγελιών
  • Σωστή διευθέτηση, τακτοποίηση και φύλαξη όλων των προϊόντων που φυλάσσονται και διακινούνται από και προς την αποθήκη.
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία παραγγελιών προς προμηθευτές
  • Έλεγχος και ενημέρωση του stock της αποθήκης στο e-shop και στα εταιρικά αρχεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε ανάλογη θέση
  • Καλή γνώση Η/Υ και προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Excel)
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικών σε επίπεδο Lower
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα οργάνωσης και ευελιξίας
  • Όρεξη για δουλειά

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
  • Ολοκληρωμένη εισαγωγική εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης