Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2017

Business Advisor

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες  εταιρείες παροχής υπηρεσιών, ανάπτυξης πελατολογίου και προώθησης πωλήσεων, επιθυμεί να προσλάβει  νέους-εες ,για την στελέχωση νέας ομάδας D2D πωλήσεων.

Η θέση αφορά ημιαπασχόληση (6 ώρο) , Δευτέρα-Παρασκευή, πρωινό ωράριο.

Αρμοδιότητες:
• Ανάπτυξη πελατολογίου και προώθηση υπηρεσιών σε ελεύθερους επαγγελματίες και επιχειρήσεις .
• Ανάπτυξη στρατηγικών Marketing
• Προτάσεις και μελέτη μείωσης κόστους σύμφωνα με το profile του κάθε πελάτη.
• Υποστήριξη νέων τεχνολογιών

Απαραίτητα Προσόντα

• Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
• Αίσθημα ευθύνης, διορατικότητα, ενθουσιασμός, μεθοδικότητα και ευελιξία στις δημόσιες σχέσεις
• Εμπειρία σε D2D πωλήσεις (b2b,b2c), επιθυμητή
• Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός (ΟΧΙ ΠΟΣΟΣΤΑ)
• Ασφάλιση ΙΚΑ
• Υψηλά bonus
• Καθοδήγηση και συνεχόμενη εκπαίδευση από καταρτισμένα και έμπειρα στελέχη της αγοράς
• Δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον
• Ευκαιρίες πραγματικής επαγγελματικής εξέλιξης
• Πρόσβαση σε πακέτο εταιρικών παροχών
• Άμεση πρόσληψη