Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Στέλεχος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Μεγάλη εταιρεία εισαγωγής ειδών αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας με ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά, ζητά για άμεση πρόσληψη Στέλεχος Πωλήσεων.

Περιγραφή θέσης:

  • Συντηρεί και αναπτύσσει το δίκτυο πωλήσεων στη γεωγραφική περιοχή ευθύνης του
  • Εφαρμόζει το πλάνο και εκπληρώνει τους στόχους των πωλήσεων σύμφωνα με τη στρατηγική της εταιρείας
  • Να εισπράττει τα υπόλοιπα πελατών σύμφωνα με την πιστωτική πολιτική της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις και ιδανικά ο υποψήφιος να έχει εμπειρία σε πωλήσεις στο χώρο του αυτοκινήτου και της μοτοσυκλέτας
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα και ικανότητα στην επικοινωνία

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Τηλέφωνο και tablet

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.