Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2024

Πωλητής Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΟΜΟΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η AG PHARM ζητά να προσλάβει Πωλητή B2B. Ο Υποψήφιος θα έχει τη δυνατότητα να δουλέψει σε μία νέα εταιρεία ανερχόμενη στο χώρο του φαρμακείου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και κάλυψη των περιοχών ευθύνης του και ανάπτυξη του πελατολογίου (φαρμακεία)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Τουλάχιστον 2ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή από τον κλάδο του φαρμακείου
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης
  • Να διακατέχεται από ομαδικό πνεύμα συνεργασίας να είναι συνεπής στα καθήκοντα του και να έχει ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Δυναμική προσωπικότητα με φιλοδοξία για εξέλιξη

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Εκπαίδευση στις πωλήσεις